קורס הכשרת דירקטורים למשרה בכירה - המכללה להשגים דלג אל התוכן דלג אל התפריט העליון דלג אל החיפוש דלג אל התוכן בתחתית האתר
התקשר אלינו
  • תמונה להמחשה - המכללה להישגים - בית הספר לניהול והדרכה. עושים את
מתלבטים איזה קורס מתאים לכם?
השאירו פרטים ונעזור לכם להחליט!

קורס הכשרת דירקטורים למשרה בכירה

נושא משרה ניהולית? מועמד למשרה כזו? חולם לעלות מעלה בסולם הקריירה ולנהל את העניינים לפי מיטב ידיעותיך ויכולותיך? אין ספק שככל שמקומך נמצא קרוב יותר לצמרת, כך נדרש ממך להשקיע יותר ולהוכיח יכולות ברמה גבוהה יותר. בשביל לשפר את היכולות שלך ולהיות מסוגל לנהל את המפעל בצורה טובה יותר, אתה צריך לעבור קורס הכשרת דירקטורים למשרה בכירה. קורס כזה יקנה לך כלים ויתנו לך נקודת יתרון בולטת ומשמעותית לצורך ניהול.
 

מה לומדים שם?

הלמידה בקורס כזה היא למידה שכוללת מספר תחומים. ראשית על דירקטור לדעת לנהל היטב את ענייני הכספים. זו הסיבה בגינה אחד החלקים החשובים בלמידה היא עניינים פיננסיים תוך כדי התייחסות רבה לנעשה בכלכלת המדינה. למידה זו מאפשרת לדירקטור לדעת לקרוא דוחות כספים ולמצוא את הדרך לנהל היטב את הצד הכספי של העסק או המפעל.
 
קורס הכשרת דירקטורים
 
חוקים ומשפטים
כמו כן לומדים בקורס נושאים משפטיים שכל דירקטור צריך לדעת אותם. בשביל להתנהל בצורה חוקית ולהיות מגובה בכל צעד וצעד בידיעה שהפעילות תואמת לחוק ולא חורגת מגבולות המותר. הכרת החוקים השונים ומה שמשתמע מהם למעשה בתוך העשייה במפעל חשובים מאוד לצורך התנהלות נבונה.

 

ניהול מעשי

פן נוסף ומשמעותי עד מאוד הוא הפן המעשי של הניהול. מה שאומר למידה בדבר התנהלות יומיומית נכונה מול העובדים. כיצד ליצור הנעת עובדים אפקטיבית? איך לבנות מערכת יחסים נעימה אך יחד עם זאת מחייבת. כל אלו הם נושאים שנלמדים בקורס להכשרת דירקטורים ומקנים ללומד את היכולת לנהל בפועל את הצוות ואת המפעל בצורה הטובה ביותר. כזו שתצדיק את הימצאות המשרה בידיו.
 
קורס דרקטורים
 

מי מתקבל?

לקורס להכשרת דירקטורים מתקבלים מי שעוסק בתחום ניהולי. מנהלים או נושאי תפקידים דומים או מתקרבים לכך. כמו כן מי שמעוניין לפתח את היכולות הניהוליות בשביל להיות מועמד למשרה כזו. כאשר על פניו מי שאינו קשור לעניין הניהול לא אמור להתעניין כלל בקורס כזה. כל נרשם שיבקש להתקבל ייבדק ועל פי ראיון אישי ושיקולי מערכת הלימודים יוחלט אם הוא מתקבל לקורס.
 
< חזרה לעמוד הקודם
חזרה לראש העמוד