קורס דירקטורים- בוא ללמוד כיצד להיות מנהל - המכללה להשגים דלג אל התוכן דלג אל התפריט העליון דלג אל החיפוש דלג אל התוכן בתחתית האתר
התקשר אלינו
  • תמונה להמחשה - המכללה להישגים - בית הספר לניהול והדרכה. עושים את
מתלבטים איזה קורס מתאים לכם?
השאירו פרטים ונעזור לכם להחליט!

קורס דירקטורים- בוא ללמוד כיצד להיות מנהל

את המונח דירקטור אתם אולי מכירים יותר מתוך המושג דירקטוריון. דירקטוריון הוא למעשה צוות של מנהלים המייצגים את הבעלים של החברה אל מול ההנהלה ואל מול הרשויות. בעוד שהנהלת החברה אחראית על הניהול השוטף של החברה, הדירקטוריון הוא הגורם שמאשר את פעילות ההנהלה, שמתווה את האסטרטגיה של החברה ושאוחז בסמכות הגבוהה ביותר ובאחריות הרבה ביותר לגבי החברה. קורס דירקטורים הוא קורס המיועד ללמד אתכם כיצד להיות מנהלים מוצלחים, אבל הוא עושה זאת מזווית מעט שונה.

 

ניהול ברמה אסטרטגית

בעוד שקורס ניהול סטנדרטי מתמקד בהיבטים התפעוליים/ לוגיסטיים/  שוטפים של עולם הניהול, קורס דירקטורים הוא קורס המיועד להעניק לכם הבנה מעמיקה ויסודית על עקרונות הניהול, על פיתוח חשיבה ניהולית מתקדמת, על פיתוח תפיסות וראייה אסטרטגית בניהול עסק החל מעסק עצמאי קטן ועד חברה גלובלית עם שלוחות בכל רחבי העולם. השיקולים שמפעיל דירקטור בחברה הם שיקולים שיכולים להיות מאוד דומים אבל גם מאוד שונים משיקולים שמפעיל מנהל בפועל CEO.

קורס דירקטורים

כלים מתקדמים, חשיבה עסקית מתקדמת

דירקטור הוא הגורם שצריך לפקח על פעילות ההנהלה, לוודא שהיא מתקדמת בהתאם ליעדים שהוגדרו, אך עוד לפני כן, עליו להגדיר את היעדים האלה. כדי להגדיר את אותם יעדים, על הדירקטור לפתח יכולות תפיסה אסטרטגית, להבין את הסביבה העסקית, להבין את המגמות בשוק הספציפי ובמשק בכלל ולשלב מגוון אלמנטים של פיתוח עסקי וצמיחה אסטרטגית. קורס דירקטורים הוא בדיוק הקורס המעניק לכם את כל הכלים הדרושים לכם כדי לפתח יכולות ניהול אלה.

 

מתאים למנהלים ודירקטורים גם יחד

קורס דירקטורים מתאים לא רק לאנשים המיועדים להיות דירקטורים, אלא לכל אדם התופס עמדת ניהול, או מתעתד לעשות כן. הקורס אינו מתמקד בניהול השוטף והתפעולי של החברה, אבל הוא מעניק לכל מנהל את אחד הכלים החשובים ביותר שהופך מנהל טוב למנהל מעולה, כלי החשיבה האסטרטגית המתקדמת וראיית העסק לא משולחן המנהל אלא ממעוף הציפור. כמובן, שמנהל טוב צריך קודם כל לדעת לעבוד משולחן המנהל ולנהל את העסק ביום יום, אך ללא ראייה עסקית מתקדמת, הוא לא יוכל להצעיד את החברה למרחקים ארוכים. 
 
< חזרה לעמוד הקודם
חזרה לראש העמוד