קורסים גמול השתלמות במכללה להישגים – לא רק בשביל העבודה דלג אל התוכן דלג אל התפריט העליון דלג אל החיפוש דלג אל התוכן בתחתית האתר
התקשר אלינו
  • תמונה להמחשה - המכללה להישגים - בית הספר לניהול והדרכה. עושים את
מתלבטים איזה קורס מתאים לכם?
השאירו פרטים ונעזור לכם להחליט!

קורסים גמול השתלמות – לא רק בשביל העבודה

האם גם אתם נמנים על העובדים אשר מקבלים הזמנה לקורסים גמול השתלמות ונאנחים? האם גם לכם נמאס מקורסים לא איכותיים, לא מעניינים ולא מלמדים? האם גם אתם יוצאים לקורסים גמול השתלמות אך ורק בשל העובדה שבסיום הקורס תקבלו תוספת בשכר? אנחנו חושבים שחבל מאוד שזה המצב, משום שקורסים גמול השתלמות יכולים להיות הרבה יותר טובים, ולספק תוצאות הרבה יותר טובות, הן במישור המקצועי, והן במישור האישי.
 

אנחנו במכללה להישגים מאמינים בנושאי לימוד רחבים

אנחנו מאמינים כי העובד אשר מגיע לקורס גמול השתלמות יכול ללמוד משהו באמת מעניין, שבאמת יסייע לו בחיי היום יום בעבודה, אך גם מחוצה לה. אנחנו מאמינים כי כל אדם אשר לומד משהו שמעניין אותו, הופך להיות טוב בו, ולכן חושבים שבחירת הנושא המתאים ללימוד בקורס גמול ההשתלמות היא בחירה חשובה שיש לעשות אותה בכובד ראש. אנחנו מאמינים כי הבחירה של נושא הקורס לא צריכה לנבוע אך ורק משיקול מקצועי קר ומנוכר, אלא גם משיקול אישי תוך התייעצות עם העובד עצמו, משום שבסופו של דבר, הקורס אמור להעניק לו כלים ומיומנויות, או במקרים אחרים – ידע כללי, אשר אינם חייבים להיות קשורים באופן הדוק עם עבודתו.
 

מעניינים הופכים את העובד למשכיל ומרוצה יותר

משתלמים אשר יסיימו קורסים אשר עניינו אותם, ובהם הם צברו ידע או כלים שונים אשר יסייעו להם בחיים, יהיו בהכרח עובדים טובים יותר, גם אם לא למדו נושא ספציפי הקשור באופן הדוק לתחום ההתמחות שלהם בעבודתם. האנשים הללו יהיו מרוצים יותר ממקום העבודה שלהם, ומהעובדה כי הם קיבלו במתנה קורס אשר עניין אותם ותרם להם בפן האישי. לא הכל חייב לסוב סביב העבודה, ועובד שמח לגלות שהעבודה שלו, ובתוכה גם קורסי גמול ההשתלמות שהוא יוצא אליהם, תורמת גם לחייו האישיים, ולא רק דורשת ממנו.
 

הכנסו לאתר וקבלו רעיונות שונים

באתר שלנו תוכלו למצוא קטלוג קורסים, קורסים לגמול השתלמות , קורס גישור וכן את רשימת נושאי הלימוד במכללה. הכנסו לאתר והציצו ברשימה כדי לקבל מושג כללי.
 
 
 

קורסי השתלמות – בואו ללמוד משהו לחיים

רבים מכם רואים אולי את היציאה לקורסי השתלמות כיציאה לעבר קורס אשר כל מה שניתן ללמוד ממנו הוא מקצועי גרידא – "אנחנו הולכים ללמוד כיצד לעבוד טוב יותר", או "אנחנו הולכים להתמקצע בנושא הספציפי הזה". אבל ברצוננו להראות לכם, בעזרת מאמר קצר זה, שזה לא חייב להיות כך. ישנם קורסים רבים, ונושאים רבים הנלמדים בקורסים שונים, אשר יעניקו לכם כלים ומיומנויות רבות אשר ישמשו אתכם נאמנה גם בחיים מחוץ לעבודה. יש משהו מספק במיוחד בלמידת נושא אשר ישפיע עליכם ויעזור לכם בחייכם מחוץ לעבודה, משום שיש לו השפעה חיובית על החיים הפרטיים שלכם. תנו לנו להראות לכם את כוונתנו, בעזרת מספר דוגמאות לנושאים הנלמדים בקורסי השתלמות שלנו.
 

קורסים אשר יעניקו לכם מיומנויות וכלים חשובים לחיים

בקורסים שלנו תוכלו למצוא נושאים חשובים ובוערים אשר נמצאים על סדר היום הציבורי, וחשוב מאוד ללמוד אותם, לגבש דעה עליהם, ולדעת כיצד לפעול במצבים שונים. למשל, בקורסים שלנו תוכלו ללמוד עוד על הנושא של העצמת נשים ומניעת הטרדה מינית – נושא חשוב ומרתק אשר יוכל לסייע לכם בחיים הפרטיים, בין אם אתם נשים ובין אם אתם גברים. נושא לימוד נוסף הוא עבודת צוות וחלוקת זמן נכונה – נושא אשר יסייע לכם רבות גם כשמדובר בשעות מחוץ לעבודה עצמה. קורסים בנושא פיתוח יצירתיות, יזמות ופיתוח מצוינות יוכלו לעזור לכם לפתח את הקריירה שלכם באופן עצמאי, ונושאים של אינטליגנציה רגשית או שפת גוף יעזרו לכם לשפר את ההבעה שלכם, ואת העמידה שלכם מול אנשים אחרים.
 

קורסים אשר יעניקו לכם ידע כללי רחב – לעניין ולמקצוע

קורסי השתלמות רבים עוסקים בנושאים של ידע כללי ומקיף. אתם יכולים ללמוד את הקורס מתוקף כך שהוא עוסק בנושא קרוב לתחום ההתמחות שלכם – למשל, כמו עיתונאי שזקוק לידע בסיסי בתחום המשפטי – או שאתם יכולים ללמוד קורס שפשוט מעניין אתכם, גם אם אין לו נגיעה ממשית לתחום שבו אתם עוסקים. קורסי מבואות בנושאים שונים – מפסיכולוגיה ועד הסכסוך היהודי-ערבי, מחכים לכם באתר.
 
 
 

קורס ניהול – האם זה אפשרי בכלל?

האם זה אפשרי ללמוד לנהל? האם ניהול זה לא תכונה מולדת, אשר נמצאת אצל אנשים מסוימים אך לא נמצאת אצל אנשים אחרים? או שאולי ניהול זוהי יכולת נרכשת אשר ניתנת ללמידה על ידי אימון ותרגול נכונים? האם בשביל להיות מנהל טוב יש צורך בלימודים אקדמיים, בידע כללי רחב מאוד ובתארים רבים? או שמא ישנם "מנהלים מטבעם" אשר בעזרת מעט לימודי רקע יוכלו להפוך למנהלים טובים הרבה יותר מכך? השאלות הללו הן שאלות כבדות משקל, ואנחנו מאמינים שלאף אחת מהן אין תשובה מוחלטת.
 

ניהול – בין יכולת לתכונה

אנחנו מאמינים כי מנהל טוב באמת זקוק לכמות מסוימת של כישרון ניהולי מולד, אך במידה שווה, אם לא יותר מכך, בלימוד של כלים ניהוליים מעשיים וידע תיאורטי. זוהי בדיוק האידיאולוגיה שלנו בקורס לניהול שאנחנו מציעים למנהלים ותיקים, חדשים, או עתידיים. ישנם אנשים שהניהול מצליח להם ביתר טבעיות, אך כמעט כל אחד יוכל להיות מנהל מוצלח במיוחד על ידי הפנמת הכלים והטיפים אותם הוא יכול לרכוש בקורס לניהול.
 

כל מנהל רוצה להשתפר

אנו מייעדים את הקורס לניהול שלנו למנהלים שבדרך, מנהלים חדשים, ותיקים שרוצים להשתפר ולקחת את הצוות שלהם צעד אחד קדימה. אנו מאמינים כי כולם, בכל זמן שהוא, יכולים וצריכים ללמוד דברים חדשים,  לכולם יש ממי ללמוד וממה ללמוד, תמיד אפשר להיעזר בטיפים חדשים, בכלים מתקדמים, בנסיון עבר של אנשים אחרים. השאיפה להשתפר ולהתקדם היא בסופו של דבר שאיפה חיובית והגיונית, שכל מנהל טוב חייב להחזיק בה ולהאמין ביכולת שלו להמשיך ולהשתפר, להמשיך ולגדול.
 

קורס לניהול לא עושים בשביל התעודה

כמובן שתקבלו תעודה רשמית בסוף הקורס לניהול, אך היא תעזור לכם הרבה פחות מאשר הכלים הניהוליים המיוחדים אשר קיבלתם בקורס. בין הנושאים הנלמדים בקורס ניתן למצוא מיומנויות חשובות שכל מנהל טוב חייב לשלוט בהן היטב – כמו מיומנויות גישור, עבודה בצוות, מתן שירות, ניהול זמנים, האצלת סמכויות, ועוד מיומנויות רבות מאוד. וכן לעיתים ניתן להכין חולצות מודפסות למזכרת.
 
< חזרה לעמוד הקודם
חזרה לראש העמוד