קורס השתלמות – בוא ללמוד את מה שמעניין אותך במכללה להישגים דלג אל התוכן דלג אל התפריט העליון דלג אל החיפוש דלג אל התוכן בתחתית האתר
התקשר אלינו
  • תמונה להמחשה - המכללה להישגים - בית הספר לניהול והדרכה. עושים את
מתלבטים איזה קורס מתאים לכם?
השאירו פרטים ונעזור לכם להחליט!

קורס השתלמות – בוא ללמוד את מה שמעניין אותך

במאמר קצר זה נרצה לייעץ לך כיצד לבחור קורס השתלמות. אנו מאמינים כי קורס השתלמות יכול כזה יכול להיות יעיל בשבילך, בשביל העבודה שלך, וגם בשביל חיי היום יום שלך. בחירה נכונה של קורס כזה יכולה להביא לכך שתגלה עניין רב בקורס, תהנה ממנו ומתוכנו, ואף תלמד ממנו דברים רבים אותם תוכל ליישם בעבודתך ובחייך. בחירת הקורס המתאים לך תגרום לכך שלא תגיע לקורס ותחכה שהזמן יעבור, תשב משועמם ובסופו של דבר תפספס את האלמנט החשוב ביותר בקורס – הלמידה.
 

אתה טוב במה שמעניין אותך

אנחנו מאמינים כי אדם בוחר את מסלול חייו בהתאם לתחום בו יש לו כשרון טבעי והצלחה מסוימת. אנחנו גם חושבים כי אדם מסוים מפתח כישרון ויכולת בתחום מסוים בעקבות העניין שיש לו באותו התחום. במקרה של קורס השתלמות המצב דומה – אנו ממליצים לך לקחת את הקורס אשר הכי מעניין אותך, על מנת שתהיה בו הכי טוב שאתה יכול, ועל מנת שיהיה לו בעבורך ערך מוסף כלשהו.
 

בחר בנושא שיקדם אותך גם בעבודה

חשוב על תחום שבו היית שמח להשתפר, או שאתה חושב שיגרום לך לשיפור מסוים בעבודה שלך. למשל, אם אתה מרגיש שהשליטה ביישומי המחשב שלך איננה מושלמת וזקוקה לשיפור – בוא לקורס יישומי מחשב, אשר יקנה לך כלים ושיטות שיאפשרו לך לשפר את העבודה על המחשב שלך. דוגמא נוספת – ייתכן ואתה מרגיש כי תוכל לעבוד בצורה יעילה יותר או קלה יותר, אם יהיה לך ידע כללי יותר בנושא של מנהל ציבורי, הצטרף לקורס מבוא למנהל ציבורי, ובכך תוכל לשפר את יעילות העבודה שלך ולא תצטרך בכל פעם לרוץ ללמוד חומר חדש.
 

בחירת נושא מעניין

רשימת הקורסים העשירה והמגוונת שלנו מאפשרת לך לבחור קורס השתלמות שיעניין אותך על מנת שתהנה מהשיעורים ומהחומר. לדוגמא, אם קרימינולוגיה תמיד עניינה אותך, בדוק את הקורס מבוא לקרימינולוגיה. נצל את ההזדמנות, ובוא ללמוד.
 
 
 

קורס הכשרת דירקטוריםקורס הכשרת דירקטורים – בוא למנף את הפוטנציאל שלך הכי גבוה שאפשר

אף אחד לא מגיע למקום שבו הוא נמצא בכוח החסד לבדו. אנו יודעים כי עבדת קשה על מנת להגיע למקום הזה. עכשיו, כשאתה מנהל של חברה, ואחראי על אנשים רבים, נראה כאילו הגעת לפסגת השאיפות שלך, ואנשים רבים נוטים להזניח את הקריירה שלהם בשל כך. אנחנו רוצים להציע לך קורס הכשרת דירקטורים, המותאם באופן מיוחד לאנשים כמוך – אנשים אשר עבדו קשה על מנת להגיע לפסגה, לניהול החברה הגדולה, אך אינם מוכנים להפסיק ללמוד, מרגישים כי הם תמיד יכולים עוד להשתפר ולהתקדם, ותמיד יש להם לאן לשאוף.
 

למי מיועד הקורס? מה המטרה שלו

ובכן, כפי שכבר סיפרנו לכם, הקורס הזה מיועד למנהלים ולדירקטורים של חברות רציניות וגדולות. השאיפה של מתכנני הקורס כשמה כן היא – הכשרת דירקטורים. אנחנו לוקחים מנהלים טובים ומצליחים והופכים אותם לטובים ומצליחים יותר. אנחנו לא מתיימרים להפוך אנשים למנהלים, האנשים אשר מגיעים לקורס הם כבר מנהלים, וייתכן אפילו שהם מנהלים מלידה. אנחנו רק רוצים להעניק להם את הכלים הטובים ביותר על מנת להיות מנהלים עוד יותר טובים ומצליחים, בחברות גדולות ומצליחות יותר.
 

אילו נושאים נלמדים בקורס?

באופן יותר ספציפי, ניתן לומר כי בקורס נלמדים כל הנושאים שחשוב שמנהל טוב ידע ויישם הלכה למעשה. למשל, נלמדים בקורס נושאים משפטיים רבים, על מנת להעניק למנהל ידע כללי רחב בנושא משפטים, ידע אשר חיוני לניהול של חברה גדולה והתנהלות מול עובדים, לקוחות וקולגות. נושא נוסף הנלמד בקורס הוא שוק ההון והכלכלה, על מנת להעניק ידע כללי בסיסי בנושאי כלכלה וחשבונאות. דגש מיוחד מושם בקורסים להכשרת דירקטורים על הממד המעשי של הניהול, ועל כך בפסקה הבאה.
 

הממד המעשי של הניהול

הממד המעשי של הניהול הוא ממד שבאופן מסורתי הוזנח בקורסים שונים לניהול. מנהל יכול להיות איש חכם ובעל תארים, אך מנהל גרוע, ולהפך – מנהל מצויין אשר אין לו אפילו תעודת בגרות. מכאן אנו לומדים שלימוד תיאורטי בלבד איננו הערובה היחידה להצלחה ולכן אנחנו משלבים סימולציות במהלך הקורס תוך מתן הסבר כיצד ניתן להגיע לתוצאה הטובה ביותר.
 
 
 

קורס הכשרת דירקטורים – בוא לגלות את המנהל שבתוכך

רגע הקידום למשרת ניהול, בכירה וזוטרה כאחד, הוא רגע מרגש מאין כמוהו. זהו רגע לו אנו מצפים ממש מתחילת הקריירה, והנה הוא הגיע. אך לרגע הזה מתלווים, בנוסף לרגשות השמחה וההתרגשות הרבים, גם חששות לא מעטים – האם אני אהיה מנהל טוב? האם אצליח לנהל ולהפעיל את העובדים לטובת החברה? האם אצליח לעשות זו בדרך שלא תפגע בעובדים עצמם? האם אני בטוח בעצמי מספיק? האם יש לי מספיקידע בתחום שבו אני הולך לנהל?
 

כוח גדול, אחריות גדולה

כל החששות הללו, וישנם עוד חששות רבים נוספים, הם חששות טבעיים ולגטימיים לחלוטין. משרה של מנהל היא משרה עם כוח גדול, ולכן נלווית אליה גם אחריות רבה – בנוגע לחברה, בנוגע לעובדים, ובנוגע לעצמך. כמנהל אתה צריך לשמש דוגמא אישית, כמנהל אתה צריך לנקוט גישה נייטרלית ואובייקטיבית כאשר מדובר בסכסוכים בין עובדים, או במקרים של קידום ופיטורין. כמנהל אתה צריך לראות תמיד את התמונה הכללית, להחזיק בידע כללי נרחב יותר מהעובדים שלך, ולקבל כל החלטה בשיקול דעת מעמיק המביא בחשבון את כל אפשרויות הפעולה הקיימות ואת השלכותיהן. בעצם אנחנו רוצים להסביר לך מדוע כדאי לך להצטרף לקורס הכשרת דירקטורים.
 

קורס הכשרת דירקטורים – למנהלים שיודעים שתמיד ניתן להשתפר

קורס הכשרת דירקטורים נועד על מנת להכשיר מנהלים מצויינים, על ידי מתן כל הכלים הדרושים – הן התיאורטיים והן המעשיים – לתפקוד מוצלח של המנהל. בתור מנהל, או מנהל לעתיד, תוכל להצטרף אל קורס הכשרת דירקטורים שלנו, ולקבל את כל הידע שלו תזדקק כמנהל: למשל, יועברו שיעורים בנושאי ידע כללי הקשורים לתחום הניהול, כמו קורסי מבוא לשוק ההון, לכלכלה, לחשבונאות ולמשפטים. גם הידע המעשי איננו נזנח בקורס הכשרת דירקטורים, וישנם גם שיעורים מעשיים שבהם יינתנו לך כלים קונקרטיים לניהול טוב יותר – בין אם מדובר בלימודי גישור, מתן שירות, עבודת צוות, האצלת סמכויות וניהול זמן. אתה מוזמן להיכנס לאתר האינטרנט לקבל מידע נוסף.
            
 
< חזרה לעמוד הקודם
חזרה לראש העמוד