סוגים שונים של קורסים לגמול השתלמות דלג אל התוכן דלג אל התפריט העליון דלג אל החיפוש דלג אל התוכן בתחתית האתר
התקשר אלינו
  • תמונה להמחשה - המכללה להישגים - בית הספר לניהול והדרכה. עושים את
מתלבטים איזה קורס מתאים לכם?
השאירו פרטים ונעזור לכם להחליט!

סוגים שונים של קורסים לגמול השתלמות

שלום לכם, במאמר הזה נרצה לתאר בפניכם את הסוגים השונים של קורסים לגמול השתלמות שאנו מציעים לקהל לקוחותינו. אתם בוודאי שואלים את עצמכם למה הכוונה בסוגים שונים של קורסים? הרי אלו קורסים מקצועיים! אז זהו שלא – אנחנו מאמינים בהצעת מגוון רחב מאוד של קורסים לגמול השתלמות מסוגים שונים ובעלי נושאים שונים ומגוונים, על מנת שכל אחד יוכל למצוא עניין בתחום לימוד כלשהו. אנחנו מאמינים כי למידה ללא עניין הרי היא בבחינת ברכה לבטלה, ואיננה משיגה את יעדיה האמיתיים. לכן חשוב לנו מאוד להציע לכם מגוון רחב של נושאים וסוגים של קורסים, כפי שתוכלו לראות בקטלוג הקורסים שלנו באתר. הסקירה הזו נועדה בשביל להציג בפניכם, באופן כללי ומתומצת, את האפשרויות השונות שאנו מציעים לכם.
 

קורסי מבוא כלליים – ידע כללי כמפתח להצלחה

קבוצת הקורסים הראשונה שעליה נרצה לספר לכם היא קבוצת הקורסים הכלליים. מדובר בקורסי מבוא בנושאים שונים, אשר יתרמו לכם לידע הכללי באותו נושא. מומלץ מאוד לקחת קורסים אשר מעניינים אתכם במיוחד, וגם נושקים במידה כזו או אחרת לתחום ההתמחות שלכם. בין הקורסים המוצעים ניתן למצוא קורס מבוא בפסיכולוגיה ובקרימינולוגיה, קורס מבוא לשוק ההון, קורס מבוא לתקשורת, ועוד קורסים רבים ונוספים.
 

קורסים מקצועיים – לעבוד פשוט ומהר יותר

קורסים מקצועיים הם קורסים נפוצים מאוד כשמדובר על קורסים לגמול השתלמות. הכוונה היא לקורסים אשר יעניקו לכם התמקצעות בתחום או בנושא מסוים, על מנת לייעל את העבודה שלכם. כאן אפילו מומלץ עוד יותר ללמוד קורסים אשר יתרמו לכם בפעולות היום יומיות שלכם בעבודה. בין הקורסים המוצעים ניתן למנות, למשל, קורסים ביישומי מחשב למתחילים ולמתקדמים, או קורסים ללימוד השפה האנגלית, גם כן בשתי רמות.
 

קורסים המעניקים לכם כלים ומיומנויות לעבודה ולחיי היום יום

אולי קטגוריות הקורסים המרתקת ביותר כשמדובר על קורסים לגמול השתלמות: הכוונה היא לקורסים אשר מלמדים כלים ומיומנויות שונות, שיכולות לסייע לכם גם מחוץ למקום העבודה, כמו למשל – מיומנויות ניהול זמן, גישור, עבודת צוות, יצרתיות וכו'.
 
 
 

קורס גישור – לא רק למגשרים

רבים האנשים השומעים על קורס גישור וחושבים כי מדובר כאן על קורס לעורכי דין, או קורס מיוחד לאנשים אשר רוצים לעסוק בגישור באופן יום יומי. חשוב להבין שקורס גישור הוא הרבה יותר מכך. קורס כזה בא ללמד דרך חיים ולהעניק מיומנויות וכלים אשר חשובים לכל אדם בהתנהלותו היום יומית בבית, עם החברים, ובעבודה. הכשרת אנשים לעסוק בגישור כמקצוע היא כמובן אחת ממטרותיו העיקריות של הקורס, אך היא כלל וכלל לא המטרה היחידה. אנו מאמינים כי לימוד נושא הגישור יכול לתרום תרומה משמעותית מאוד לשיפור עבודה בצוות, או ככלי למנהלים, ושאר אנשים אשר במקצועם אחראים על יותר מבן אדם אחד, ולעיתים נדרשים לבצע תהליך מסוים של בוררות. בנוסף, אנו מאמינים ביכולת של הגישור להיות דרך חיים, המאמינה במשא ומתן בו כל הצדדים יוצאים מרוצים.
 

גישור כעיסוק

ההיבט המקצועי בגישור גם הוא נלמד בקורס גישור, והוא כולל את לימוד כל המיומנויות הנדרשות על מנת לבצע פעולת גישור מקצועית ורצינית. בקורס נלמדים כל שלבי הגישור, סוגי גישור שונים, ואפילו נכללים סימולציות גישור שונות. התעודה שתקבלו בסוף הקורס תאפשר לכם כמובן לעסוק במקצוע הגישור באופן רשמי.
 

גישור ככלי לניהול

כפי שכבר סיפרנו, אנו מאמינים כי כל מנהל, או בעל תפקיד כזה או אחר אשר אחראי על מספר אנשים, זקוק ליכולות גישור על מנת לפתור סכסוכים ומחלוקות אשר עלולים לעלות בצוות עליו הוא אחראי. אין דבר המזיק יותר לחברה או לקבוצה של אנשים מאשר סכסוכים המפלגים בין חברי הצוות או בין גורמים חיצוניים. אנו מאמינים כי מוטב לפתור קונפליקטים במהירות ובצורה נעימה ונבונה– בעזרת כלי הגישור. יציאה לקורס גישור כקורס המוכר לגמול השתלמות היא שכיחה מאוד, ומאות מנהלים ובעלי תפקידים אחרים יוצאים ללמוד גישור וחוזרים מצויידים בכלים וביכולות לפתור סכסוכים ביתר קלות.
 

גישור ככלי לחיים

אנו מאמינים כי לימוד גישור אצל כל אדם, ללא קשר למקצוע שלו, מפתח אצל כל אחד תודעה שלווה ונעימה יותר. בשל כך, בעבודתנו אנו מרגישים תחושת שליחות ועזרה לחברה.
 
 
 

קורס דירקטורים – השמים הם הגבול בשבילך

מנהלים רבים, גם הבכירים ביותר, מרגישים לעיתים קרובות כי הם עדיין יכולים להשתפר בנישה מסוימת הקשורה לתחום העיסוק שלהם. זה יכול להיות שיפור ביחסי האנוש או ביכולות הניהול – למשל, היכולת להאציל סמכויות בצורה טובה יותר, יחסים בין אישיים טובים יותר עם העובדים, ביצוע של פעולות גישור ויישוב סכסוכים וכו'. זה יכול להיות שיפור בפן המקצועי – ללמוד יותר לעומק את כוחות השוק, לשפר את האנגלית שלך כדי להיראות טוב יותר בישיבות בין לאומיות, ללמוד בצורה רחבה יותר את כל קשת המקצועות ובעלי התפקידים בחברה וכו'. בכל מקרה, מנהלים רבים מרגישים כי גם אם הם כבר הגיעו למשרת הניהול הנכספת, אף פעם לא צריך להפסיק ללמוד, ותמיד אפשר לשאוף לשיפור נוסף. בדיוק לשם כך נועד קורס דירקטורים, עליו נרצה לספר לך בהמשך המאמר.
 

קורס דירקטורים – מותאם בדיוק בשבילך

כפי שכבר טענו בפסקה הקודמת, מנהל טוב הוא מנהל שלעולם לא מפסיק ללמוד ולהשתפר. קורס דירקטורים הוא קורס שנועד במיוחד לאנשים מן הסוג הזה בדיוק. התאמנו בשבילכם את נושאי הלימוד, לנושאים הרלוונטיים ביותר למנהלים מכהנים, על מנת שלא תצטרכו ללמוד חומר או נושא שאתם כבר יודעים ומכירים ולבזבז את הזמן. אנחנו מתחילים את הקורס מנקודת מוצא שמניחה כי אתם מנהלים מכהנים ומנוסים, ולכן ידועים לכם הרבה מאוד דברים בסיסיים.
 

קורס דירקטורים – מה לומדים בעצם?

קורס דירקטורים הוא קורס שנוצר על מנת להעניק לכם המנהלים גם ידע כללי רחב אשר יסייע לכם בעבודתכם, וגם יכולות ניהול מעשיות, אשר יסייעו לכם בהתמודדות היום יומית מול העובדים שתחתיכם, הקולגות שלכם, המתחרים שלכם, והלקוחות שלכם כמובן. אנו מאמינים שמנהל טוב הוא מנהל אשר טוב בשני התחומים גם יחד. אתם מוזמנים להציץ ברשימת הנושאים של הקורס באתר האינטרנט שלנו.
 
< חזרה לעמוד הקודם
חזרה לראש העמוד