זה הזמן ליהנות מקורסי גמול השתלמות במכללה להשגים דלג אל התוכן דלג אל התפריט העליון דלג אל החיפוש דלג אל התוכן בתחתית האתר
התקשר אלינו
  • תמונה להמחשה - המכללה להישגים - בית הספר לניהול והדרכה. עושים את
מתלבטים איזה קורס מתאים לכם?
השאירו פרטים ונעזור לכם להחליט!

זה הזמן ליהנות מקורסי גמול השתלמות

קורסים לגמול השתלמות נועדו לעודד את אנשי המגזר הציבורי לצאת משגרת היום יום, לרכוש ידע , מיומנויות מקצועיות ולהרחבת אופקים. באמצעות הקורסים השונים בניתן לרכוש כלים לעשייה והצלחה.
 

קורס גמול השתלמות במכללה להשגים

החזון של המכללה להישגים הוא לתת ערך מוסף  למשתלמים היוצאים לקורסים לגמול השתלמות, ללמדם ולהכשירם בתחומים חדשים. בעזרת צוות המכללה והמרצים המיומנים נשמח לעזור לפתח יכולות ניהוליות, שירותיות ועסקיות. באמצעות יחסי אישי, הקשבה ומענה על שאלות מקצועיות- אנו מאמינים כי נוכל להביא אתכם למקום בו ידע ומצוינות נפגשים.
 

מוטיבציה = הצלחה

מוטיבציה היא אחד הגורמים החזקים ביותר להצלחת מקום העבודה. כאשר אנחנו מרוצים ממקום עבודתנו, מרגישים חלק מהארגון, יכולת להשפיע ושאיפות להתקדם ולהתפתח נצליח לקדם את החברה צעד אחד קדימה להצלחה. למנהלים חשוב לחזק את תחושת השייכות והסיפוק של הצוות. אחת הדרכים לעודד את חברי הצוות היא להעניק לצאת ללמוד ולהתמקצע בקורס לגמול השתלמו.
כאשר אתה המשתלם יוצא לקורס גמול השתלמות שני הצדדים יוצאים מרווחים, מה שנקרא win win situation אתה המשתלם יוצא מהשגרה היומיומית, מחדש כוחות ובעיקר רוכש ידע שיעזור לך להתפתח בתחום המקצועי.
 

המכללה להשגים - בגלל המגוון

במכללה להישגים יש מגוון רחב של קורסים, חלקם יפתחו בפניכם עולם של ידע בתחום המקצועי הפרקטי, יחדדו את כישורי הכתיבה, את כישורי המחשב, מתן שירות, עבודת צוות ומיומנויות ניהול.
בקורסים הניהוליים תחשפו להרצאות מצוות מרצים בעל ניסיון מוכח ועשיר בתחומי הכלכלה, המשפט, השירות והניהול. צוות הרכזות במכללה ישמח ללוות אתכם בדרך להשגת הגמול ולספק לכם אינפורמציה על אפשרויות הלימוד.
נוסף לקורסים הניהוליים ישנם גם קורסי העשרה אישית אשר יפתחו בפניכם אופקים חדשים גם בפן האישי, אצלנו תוכלו ללמד איך להתמודד עם לחץ ושחיקה בעבודה, כיצד תוכלו לטפח תדמית אישית ועסקית, מהם חובותיכם וזכויותיכם כעובדים, ועוד!
רוח חדשה, רעיונות חדשים, הרחבת אופקים- זה התגמול המתקבל במהלך הקורס כולו.. הקורסים לגמול השתלמות במכללה להישגים יקנו כאמור כלים חדשים שיקלו על העבודה השוטפת, ישפרו אותה,ויהוו מנוף להתפתחות לתחומי אחריות חדשים.
 

כל היתרונות

היתרון בקורסי גמול השתלמות הוא היכולת להרחיב את תחום האחריות במקום העבודה, הלימודים יכולים לסייע להתקדם, להיפתח לעולמות חדשים, לרענן את היכולות שום ואת המוטיבציה. הקורסים שלנו יעניקו לכם כלים להתפתחות במקום העבודה כמו גם בחיים  האישיים. צוות המכללה ישמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.
 
< חזרה לעמוד הקודם
חזרה לראש העמוד