קורס גמול השתלמות – המכללה להישגים דלג אל התוכן דלג אל התפריט העליון דלג אל החיפוש דלג אל התוכן בתחתית האתר
התקשר אלינו
  • תמונה להמחשה - המכללה להישגים - בית הספר לניהול והדרכה. עושים את
מתלבטים איזה קורס מתאים לכם?
השאירו פרטים ונעזור לכם להחליט!

קורס גמול השתלמות

מדוע קורס גמול השתלמות טוב למעסיק

קורס גמול השתלמות נועד לספק יתרונות ברורים לעובד, אולם אין ספק כי גם מקום העבודה זוכה לגמול ישיר ועקיף כאשר עובד מטעמם יוצא לקורס גמול השתלמות. העובדה כי מקומות עבודה רבים, בניהם מקומות עבודה ממשלתיים, בוחרים להוציא עובדים לקורס גמול השתלמות מוכיחה כי האינטרס הכלכלי והשירותי מקורסים אילו גדול ושווה את המאמץ. על מנת שקורס גמול השתלמות ייחשב לכזה, חייב מקום העבודה לאשר אותו לפני יציאת העובד אל הקורס. עובד שבוחר ללמוד קורס שלא אושר על ידי מקום העבודה כקורס גמול השתלמות, מסתכן בלימוד קורס אשר לא ישפר את תנאי העבודה הנוכחיים. הסיבה לאישור מקום עבודה נעוצה בעובדה כי בסופו של דבר קורס גמול השתלמות אליו יוצא העובד, נועד לא רק על מנת לשפר את תנאיו אלא גם לשפר את ביצועיו בעבודתו הנכחית.

 

קורס גמול השתלמות שיפור והתייעלות העובדים

אין ספק כי קורס גמול השתלמות מאפשר לעובד לשפר את מעמדו, אך מעבר לכך הוא גם מאפשר לו לשפר ביצועים וללמוד מיומנויות חדשות. אותן מיומנויות משפרות את עבודתו של העובד באופן מיידי, ובכך למעשה מהוות רווח ישיר למקום העבודה. עובד שנעזר במחשב על מנת לבצע את עבודתו ויוצא לקורס גמול השתלמות המלמד תוכנות חדשות, יכול לעשות שימוש בתוכנות אילו במקום עבודתו הנוכחי, ובכך לייעל את עבודתו. לעיתים קורס לגמול השתלמות אף מאפשר למקום העבודה להרחיב את תחומי האחריות של העובד ובכך להימנע מהעסקת עובדים אחרים. דוגמא לכך ניתן למצוא בקורס גמול השתלמות בתחום הפיננסי. עובדת משרד אשר מטפלת בכל הצד המנהלי יכולה, לאחר קורס גמול השתלמות בתחום הנהלת חשבונות, לקחת על עצמה גם משימות הנוגעות באופן ישיר לתחום זה. במקרים אילו הרווח הוא כפול. מקום העבודה מכשיר ומשפר צוות קיים אשר מכיר את העסק ואילו העובד זוכה להרחיב את התפקיד ולהתקדם. מעבר להרחבת תחומי פעילות של העובד, קורס גמול השתלמות יכול לשפר את התנהלות העובד בעבודתו הנוכחית בכך שהוא פותח אותו לכיוונים חדשים וגישות חדשות. עובדים אשר במסגרת עבודתם מעניקים שירות ונשלחים לקורס גמול השתלמות על שיפור השירות ללקוח, מיישמים את הדברים בעבודה ובכך משפרים ביצועים. כך גם למשל עובדים בתחום המכירות, שיווק ופרסום אשר יוצאים לקורס גמול השתלמות בתחום המשא ומתן. אותם עובדים לומדים טכניקות חדשות ומשפרים באופן מיידי את התוצאות בשטח.

 

קורס גמול השתלמות- שיפור היחסים עם העובד

עובדים רבים אוהבים לצאת לקורס גמול השתלמות היות וקורס זה שובר את שגרת העבודה ומאפשר להם ללמוד תחומים אחרים. כיום ניתן למצוא קורסים לגמול השתלמות אשר אינם עוסקים באופן ישיר במקצוע או בתעסוקה הנוכחית כך שהעובד יכול לבחור קורס גמול השתלמות שמעניין אותו. מגוון הקורסים המוצאים כיום מגוונים ורחבים החל מתחומי מדע, כלכלה, שפות, לימודי מזרח ועוד. כאשר מעביד מאפשר לעובדיו את האופציה לצאת לקורס גמול השתלמות, העובדים מרגישים כי מקום העבודה עושה משהו למענם.

< חזרה לעמוד הקודם
חזרה לראש העמוד