קורס יזמות עסקית – המכללה להישגים דלג אל התוכן דלג אל התפריט העליון דלג אל החיפוש דלג אל התוכן בתחתית האתר
התקשר אלינו
  • תמונה להמחשה - המכללה להישגים - בית הספר לניהול והדרכה. עושים את
מתלבטים איזה קורס מתאים לכם?
השאירו פרטים ונעזור לכם להחליט!

קורס יזמות עסקית

קורס יזמות עסקית

 

כיום ניתן לראות סוגים שונים של יזמים, איך יכול כל אחד מאותם יזמים לשפר את היכולות שלו באמצעות קורס יזמות עסקית, התשובה לפניכם.

 

למי מיועד קורס יזמות עסקית

  

קורס יזמות עסקית מיועד ליזמים שמעוניינים לשפר את מצבם הכלכלי באמצעות יזמות עסקית כלשהי. ישנם אנשים אשר יש להם רעיון בראש, רעיון לעסק או לפרויקט והם אינם יודעים כיצד לתרגם את הרעיון לכדי עסק משגשג. קורס יזמות עסקית נועד על מנת להקנות ליזמים מתחילים או פעילים, את הכלים הנכונים להפוך רעיון תיאורטי לרעיון מוצלח בשטח.

 

היזם מלידה וקורס יזמות עסקית

מיהו בעצם יזם, יש מי שנולד יזם בנפשו. אותו אדם שתמיד מחפש את הרעיון הבא, את העסק שלא יהיה דומה לשום עסק אחר. אותו יזם מגיע לקורס יזמות עסקית על מנת להבין כיצד לתכנן אסטרטגיה, להבין כיצד לבנות מהלכים ולא לזנק ישר אל המים. קורס יזמות עסקית לוקח את ההתלהבות הטבעית של היזם מלידה ומעניק לו את המסגרת המובנת לה הוא זקוק, על מנת לפרוץ קדימה ולהצליח. הצלחתו של עסק תלויה פעמים רבות בשילוב בין תכנון אסתרטגי נכון להתלהבות ורצון להצליח, קורס יזמות עסקית נותן ליזם את הכלים הניהוליים הנכונים.

 

היזם של אמצע החיים וקורס יזמות עסקית

ישנם יזמים אשר הפכו לכאלה באמצע החיים מכורח הנסיבות או מתוך רצון לשינוי, אותם אנשים בדרך כלל הועסקו כשכירים תקופה ארוכה ואז, בעקבות שינוי חיצוני או פנימי, החליטו להפוך ליזמים. השינויים שאותם יזמים עוברים יכולים להיות שינויים כמו משבר בתחום כלשהו בחיים, תחום התעסוקתי, התחום הזוגי, חשיפה לתחום חדש שמלהיב אותם או הכרה שהם אינם רוצים להמשיך ולעבוד כשכירים כל חייהם. אותם אנשים מגיעים לקורס יזמות עסקית על מנת קודם כל לקבל את הביטחון שבהקמת עסק, בין אם זו מרפאה מתקדמת שמתמחה בתחום השתלת שיניים, הקמת מרכז מסחרי או פתיחת עסק תיירותי. קורס יזמות עסקית מעניק לאותם אנשים, אשר ברובם לא עסקו מעולם בניהול עסק או פיתוח עסקי, את הכלים הנכונים לבנות עסק מצליח שלב אחרי שלב. תכנון אסטרטגי, בניית תוכנית עסקית ותוכנית פיננסית, דרכים להשגת מימון, ניהול צוות, ניהול זמן ועוד. בניגוד לקורס ניהול, קורס יזמות עסקית מציג את הדברים מנקודת מבט של עסק או רעיון המבקש לפרוץ ולהצליח.

 

תחום נוסף אשר בו ניתן לקבל כלים בקורס יזמות עסקית הינו שיווק ושימור לקוחות. כיום עומדים בפני היזם אמצעי שיווק רחבים כמו אינטרנט, דיוור ישיר, פליירים, מודעות ועוד. קורס יזמות עסקית מסייע ליזמים להבין מהן נקודות החוזק של העסק שלהם, כיצד הכי נכון לשווק אותו ומה יביא לקוחות. כלים נוספים שמקבלים בקורס יזמות עסקית מתייחסים גם לשימור לקוחות. בעולם העסקים של ימינו הקשר והשירות הניתנים ללקוח חשובים יותר מכול ועושים את ההבדל בין עסק משגשג לעסק כושל. קורס יזמות עסקית מאפשר ליזם להביט על העסק מבחוץ ולפתח טכניקות שימור לקוחות וקידום העסק, על מנת להבטיח כי הרעיון שלו יאריך חיים בשוק העסקים התחרותי.

 
< חזרה לעמוד הקודם
חזרה לראש העמוד